Fine Art baskı

Fine art baskı Müze ve arşiv standartlarına uygun olarak asitsiz, %100 pamuk kağıtlar üzerine pigment mürekkep kullanılarak yapılan baskılardır. Pamuk tabanlı kağıtların ortalama ömürleri 200 senedir ve bu nedenle söz konusu arşiv olduğunda tercih edilmesi gereken baskı türü fine art baskıdır. Pamuk tabanlı kağıtlar birçok doku ve çeşittedir. Kullandığımız baskı makinalarının üzerinde bulunan spectrophotometre ile eşsiz doğrulukta ICC profiller üretmekteyiz ve her kağıt için özel olarak ürettiğimiz renk profilleri sayesinde ekran görüntüsüne en yakın baskıları yapabilmekteyiz. Kullandığımız kağıtlar Bergger, Hahnemüehle, Premier Art’ın en son geliştirdiği fine art baskı kağıtlarıdır ve tamamı kendi ithalatımızdır. Hepsi Wilhelm Institute tarafından sertifikalıdır.

Fine Art Baskı ve Pamuk Tabanlı Kağıtlar

Müze ve arşiv standartlarına uygun olarak asitsiz, %100 pamuk kağıtlar üzerine pigment mürekkep kullanılarak yapılan baskılardır. Pamuk tabanlı kağıtların ortalama ömürleri 200 yıldır, bu nedenle söz konusu arşiv olduğunda tercih edilmesi gereken baskı türü fine art baskıdır. Pamuk tabanlı kağıtlar birçok doku ve çeşittedir.
Kullandığımız baskı makinalarında bulunan spectrophotometer ile eşsiz doğrulukta her kağıt için ayrı ICC profiller üretmekteyiz.Her kağıt için özel olarak ürettiğimiz renk profilleri sayesinde ekran görüntüsüne en yakın baskıları yapabilmekteyiz. Kullandığımız Fine art baskı kağıtları Bergger, Hahnemüehle, Premier Art’ın en son geliştirdiği kağıtlardır ve tamamı kendi ithalatımızdır. Kullanılan Fine art kağıtların hepsi Wilhelm Institute tarafından sertifikalanmıştır.Bu sertifikalar sayesinde kağıdın UV dayanımı ve solmazlığı garanti altına alınmıştır.Her fine art kağıdın uygun koşullarda ne kadar süre ile solmaz olduğu sertifikalarda belirtilmiştir.

fine art

İstediğiniz takdirde fine art baskılarınızı hologramlı sertifikalar ile koruma altına almaktayız.Sizin belirlediğiniz limitler üzerinden yapılan fine art baskılarıınız limite edilerek sertifika ile belgelenmektedir.Bu sertifikalarda fine art baskı için kullanılan kağıt, mürekkep ve baskı yöntemi bilgilerine kadar her türlü bilgi bulunmaktadır.Böylece fotoğrafınızı satın alacak kolleksiyonerler yada müzeler sizin eseriniz ile ilgili her türlü bilgiye kolaylıkla erişmiş olacaklardır.Bu da fotoğrafınızın değerini arttıracaktır.

fine art baski

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.